Operativní leasing … prostě jen jezdíte

OL
10/1/2019

Vyberte si vůz a jezděte bez starostí a bez neočekávaných nákladů, jen s nízkou měsíční splátkou.

Využijte naši speciální nabídku!

U  každého modelu si můžete vybrat typ převodovky, typ motoru i barvu karoserie.Vše podstatné pro provoz samotného vozu zahrnuje pevná měsíční splátka. Doplňková výbava je u všech vozů v nabídce navržená tak, abyste si vůz mohli skutečně užít. Čeká Vás jen pohodlná a spolehlivá jízda.

Měsíční splátka zahrnuje :

  • smlouva na 24 a 36 měsíců
  • variabilní kilometrový proběh
  • havarijní pojištění
  • povinné ručení
  • pojištění skel
  • pojištění GAP
  • ISP (osobní vozy) nebo servisní služba Complete (VANS)

ISP – Integrovaný Servisní Paket (součástí splátky pro nabízené modely osobních vozidel) zahrnuje provádění pravidelné údržby vozidla v rozsahu prací předepsaných výrobcem vozidel Mercedes-Benz, včetně poskytnutí k tomu potřebných náhradních dílů a provozních látek.

Servisní služba Complete (součástí splátky pro nabízené modely velkoprostorových vozidel) zahrnuje v souladu s podmínkami servisní smlouvy následující služby: prodloužení záruky výrobce, všechny servisní práce uvedené ve specifikacích výrobce, všechny opravy (včetně opotřebených dílů), kartu ServiceCard pro pohodlné objednání údržby/opravy a bez potřeby hotovosti.

Akční nabídka se vztahuje na vybrané vozy s danou doplňkovou výbavou.

Operativní leasing … prostě jen jezdíte  platí pro:

třídu A   třídu B   třídu CLA  třídu GLA   třídu C (sedan a kombi)  třídu E  (sedan a kombi, All Terrain)   třídu GLC  (SUV a kupé)   třídu GLE (SUV a kupé)   třídu V    novou třídu X

 

 

 

On-line konfigurátor

Vyberte si konkrétní model a uvidíte výši měsíční splátky:

Přejít na konfigurátor