Továrna Mercedes-Benz přišla v březnu na trh hned se třemi novinkami. Dvě z nich se týkají třídy E – terénně laděné kombi nesoucí název ALL TERRAIN a nová generace v provedení kupé. Tou třetí je nová tvář třídy GLA.

10. dubna jsme všechny 3 novinky představili přímo v autosalonu SAMOHÝL MB a.s.. Představení se konalo v týdnu těsně před velikonocemi a tak jsme ho také velikonočně ladili. O doprovodný program se postaraly 3 vzácné ženy, které našim hostům předvedly ukázky lidových řemesel. Paní Františka Snopková prezentovala výrobu panenek z kukuřičného šustí, paní Jana Mikulcová malovala velikonoční kraslice a paní Hana Špalková naučila s velkým úspěchem většinu hostů plést pomlázky. K uvolněné a pohodové náladě nepochybně přispěla paní Jaroslava Staňková ochutnávkou vín z vlastního vinařství a hudebním vystoupením  cimbálová muzika Olšava. Role moderátora večera se tentokrát ujal majitel autosalonu pan Ladislav Samohýl osobně.

Děkujeme všem hostům za hojnou účast a opět Vás zveme do našeho autosalonu. Testovací jízdy umocní celkový dojem z představených novinek.