7. listopadu jsme měli to potěšení oficiálně představit Mercedes-Benz třídy X – první sériově vyráběný pick-up. Není divu, že k nám tento nováček ve výrobní řadě Mercedesu přilákal hosty v nezvykle hojném počtu. Továrna reaguje na měnící se poptávku po středně velkých pick-upech s vlastnostmi a komfortní výbavou, které jsou typické pro osobní vozy. Díky své mnohostrannosti může být nová třída X využita jako terénní pick-up stejně dobře jako městský nebo rodinný automobil.

Slavnostní večer moderoval Jiří Hadaš, který nás současně jako profesionální iluzionista okouzlil svým dechberoucím vystoupením Quick Change. Samotné odhalení nové třídy X umocnila světelná show skupiny Ardor Viridis. A novou třídu X v malované podobě a s vlastní karikaturou si odnesl každý, kdo během slavnostního večera neminul vynikajícího karikaturistu Ivana Křemečka.

Během večera jsme využili dobré příležitosti a poděkovali a zároveň poblahopřáli majiteli firmy SAMOHÝL MB a.s. panu Ladislavu Samohýlovi k „firemním narozeninám“. SAMOHÝL MB a.s. slaví v listopadu 20. výročí založení a působení se značkou Mercedes-Benz v regionu.

Naše předváděcí vozy třídy X jsou připraveny vyrazit do terénu. Zveme vás na předváděcí jízdy, které si můžete rezervovat na adrese: mercedes@samohyl.zlin.cz

Třída X