Třída C kombi

K dokonalosti vede jediná cesta.

C-kombi_Exc-AMG

Již od 14 300 Kč bez DPH / měsíc
operativní leasing

TOP nabídka
akční operativní leasing Prostě jen jezdíte - detaily k výbavě a rozsahu služeb

Funkční symbióza všech jednotlivostí

je klíčem pro vysoký standard komfortu a demonstruje technologickou převahu nové třídy C. Ať už jde o ve své třídě jedinečné nastavitelné vzduchové odpružení AIRMATIC a nebo sofistikovaný světelný systém LED Intelligent Light System, který reaguje na rychlost i směr jízdy a mění tvar světelného kuželu podle okolního provozu. Všechny systémy, materiály, tvary a realizované nápady jsou pečlivě vybrány, nastaveny a vyladěny s jediným cílem - nadchnout majitele a inspirovat okolí.

 

Zavazadlový prostor

s ložnou kapacitou až 1 510 l (při sklopených zadních opěradlech dělených v poměru 40-20-40) je největším mezi přímými konkurenty. Jeho zdaleka největší předností je však jeho čisté tvarování, tedy praktická využitelnost a také snadný přístup, kdy například na sklopení opěradel stačí stisk tlačítka. Za příplatek dodávané elektricky výklopné (dálkové i bezdotykové ovládání) víko zavazadlového prostoru usnadňuje ještě více manipulaci s nákladem.

 

Vysoké nároky

splňuje nová třída C i z hlediska bezpečnosti. K již známým a žádaným asistentům řidiče, jako jsou například asistent bdělosti, aktivní asistent hlídání mrtvého úhlu, adaptivní radarový tempomat DISTRONIC-PLUS se systémem samočinného pojíždění v kolonách atd., přichází s novou třídou C kombi také například HeadUp displej, který do zorného pole řidiče na čelní sklo promítá údaje o rychlost a navigační pokyny pro ještě pohodlnější a bezpečnější jízdu v neznámém prostředí a nebo hustém provozu.

 

Designovou dominantou

palubní desky je bezesporu centrálně umístěný displej. V zorném poli řidiče jsou tak srozumitelně a přehledně zobrazovány mapy 3D navigace s možností on-line propojení na  mapy Google®, funkce StreetView atd. Systém COMAND Online mimo to přináší aktualizaci mapových podkladů na tři roky zdarma, vnitřní velkokapacitní harddisk pro uložení hudby nebo videa a v neposlední řadě při zastavení také volný přístup na internet. Ovládání je zcela intuitivní a přirozené, všechny texty i hlasové povely jsou v češtině. Pro nastavení je mezi sedadly umístěn dotykový ovladač Touchpad. Samozřejmostí je také integrované bluetooth handsfree a USB pro nabíjení nebo přehrávání hudby na přenosných paměťových zařízeních.

Popsané položky mohou mít vazbu na jiné a nebo mohou být položkami příplatkovými. Detaily o sériové a příplatkové výbavě najdete v ceníku.

 

Sada ACTIVE = zvýhodnění 77 889 Kč včetně DPH
Balíček praktických doplňků za zvýhodněnou cenu obsahuje aktivního parkovacího asistenta, vyhřívaná přední sedadla, LED performance světlomety, automatickou převodovku, stěrače s dešťovým senzorem, rádio Audio20 s CD a navigaci Garmin® MAP PILOT v češtině s 3D grafikou.

 

Ke stažení

Prospekt
pdf 3 MB

 

Ceník a přehled výbavy (facelift)
pdf 508 kB

Třída C kombi – představení

 

Třída C kombi – komentovaná ukázka vlastností

 

Třída C – asistenční a bezpečnostní systémy

Kombinovaná spotřeba paliva: 8.6-2.1 l/100 km; emise CO2 kombinované: 200-49 g/km.
Udávané hodnoty byly zjištěny podle předepsaného postupu měření (nařízení [ES] 715/2007 v současném platném znění). Odkaz na směrnici 1999/94/ES v současném platném znění: Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze k účelům srovnání jednotlivých typů vozidel.
U hybridních vozidel je nutno k udávané spotřebě fosilního paliva přidat také spotřebu elektrické energie.

Skladové vozy

Pro zvolený model nejsou k dispozici skladové vozy.

další vozy ihned k odběru

On-line konfigurátor

Sestavte si třídu C kombi přesně tak, jak se Vám líbí

Přejít na konfigurátor

Operativní leasing

Akce: dotovaný operativní leasing

TOP nabídka