Třída C kombi

K dokonalosti vede jediná cesta.

C_2018-kombi

Již od 14 800 Kč bez DPH / měsíc
operativní leasing

TOP nabídka
akční operativní leasing Prostě jen jezdíte - detaily k výbavě a rozsahu služeb

Funkční symbióza všech jednotlivostí

je klíčem pro vysoký standard komfortu a demonstruje technologickou převahu nové třídy C. Ať už jde o ve své třídě jedinečné nastavitelné vzduchové odpružení AIRMATIC a nebo sofistikovaný světelný systém LED Intelligent Light System, který reaguje na rychlost i směr jízdy a mění tvar světelného kuželu podle okolního provozu. Všechny systémy, materiály, tvary a realizované nápady jsou pečlivě vybrány, nastaveny a vyladěny s jediným cílem - nadchnout majitele a inspirovat okolí.

 

Sada ADVANTAGE = zvýhodnění až 81 785 Kč včetně DPH
Balíček praktických doplňků za zvýhodněnou cenu obsahuje media displej s úhlopříčkou 10,25″, aktivního parkovacího asistenta s kamerou pro couvání, navigaci v češtině s 3D mapou a sadu komfortních zrcátek.

 

Zavazadlový prostor

s ložnou kapacitou až 1 510 l (při sklopených zadních opěradlech dělených v poměru 40-20-40) je největším mezi přímými konkurenty. Jeho zdaleka největší předností je však jeho čisté tvarování, tedy praktická využitelnost a také snadný přístup, kdy například na sklopení opěradel stačí stisk tlačítka. Za příplatek dodávané elektricky výklopné (dálkové i bezdotykové ovládání) víko zavazadlového prostoru usnadňuje ještě více manipulaci s nákladem.

 

Vysoké nároky

splňuje nová třída C i z hlediska bezpečnosti. K již známým a žádaným asistentům řidiče, jako jsou například asistent bdělosti, aktivní asistent hlídání mrtvého úhlu, adaptivní radarový tempomat DISTRONIC-PLUS se systémem samočinného pojíždění v kolonách atd., přichází s novou třídou C kombi také například HeadUp displej, který do zorného pole řidiče na čelní sklo promítá údaje o rychlost a navigační pokyny pro ještě pohodlnější a bezpečnější jízdu v neznámém prostředí a nebo hustém provozu.

 

Nový řadový čtyřválcový dieselový motor o objemu 1 950 cm3 a výkonem 194, resp. 245 koní je vpravdě zásadním posunem. Jeho velmi tichý a kultivovaný běh přispívá ke skvělé atmosféře při dlouhých cestách. Vysoký výkon pak překvapí při pohledu na nízkou reálnou spotřebu.

Designovou dominantou

palubní desky je bezesporu centrálně umístěný displej. V zorném poli řidiče jsou tak srozumitelně a přehledně zobrazovány mapy 3D navigace s možností on-line propojení na  mapy Google®, funkce StreetView atd. Systém COMAND Online mimo to přináší aktualizaci mapových podkladů na tři roky zdarma, vnitřní velkokapacitní harddisk pro uložení hudby nebo videa a v neposlední řadě při zastavení také volný přístup na internet. Ovládání je zcela intuitivní a přirozené, všechny texty i hlasové povely jsou v češtině. Pro nastavení je mezi sedadly umístěn dotykový ovladač Touchpad. Samozřejmostí je také integrované bluetooth handsfree a USB pro nabíjení nebo přehrávání hudby na přenosných paměťových zařízeních.

Popsané položky mohou mít vazbu na jiné a nebo mohou být položkami příplatkovými. Detaily o sériové a příplatkové výbavě najdete v ceníku.

 

Třída C – představeníZmíněné prvky výbavy a funkce mohou být dostupné za příplatek.

Kombinovaná spotřeba paliva: 10.0 – 4.2 l/100 km; emise CO2 kombinované: 229 – 111 g/km.
Udávané hodnoty byly získány předepsaným způsobem dle „NEDC CO2 hodnot“ čl. 2 odst. 1 Evropských předpisů o implementaci (EU) 2017/1153. Údaje o spotřebě byly na základě těchto hodnot vypočítány.
Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze k účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Údaje odpovídají datu zápisu informací: 8/2018.

On-line konfigurátor

Sestavte si třídu C kombi přesně tak, jak se Vám líbí

Přejít na konfigurátor

Operativní leasing

Akce: dotovaný operativní leasing TOP nabídka

Ceník ke stažení

Tradiční přehledný ceník ve formátu pdf Stáhnout ceník
pdf 535 kB