Třída A

Připravena na novou generaci

A_tit

Již od 8 900 Kč bez DPH / měsíc
akční operativní leasing

TOP nabídka
akční operativní leasing Prostě jen jezdíte - detaily k výbavě a rozsahu služeb

Nová třída A přesvědčí designem, který spojuje emoce a sportovního ducha s individualismem a výrazně tak zasahuje do podoby segmentu kompaktních vozidel. Zbytek je na Vás – vytvořte si zcela individuální třídu A výběrem ze tří linií výbavy a tří sad s různým zaměřením.

Široká paleta úsporných benzínových a diesel motorů uspokojí několika stupni výkonu každého. Efektivní přenos výkonu přesnou a pohodlnou manuální 6ti stupňovou převodovkou nebo rychlou automatickou 7mi stupňovou dvouspokjkovou převodovkou 7G-DCT s řazením pod volantem.

A_int

Nápadité řešení interiéru s integrovanými nebo komfortními sedadly, úplná škála nejmodernějších bezpečnostních asistentů, rozličné barevné variace, nespočet volitelných komfortních a praktických položek výbavy. Zkrátka, výjimečnost na dosah, přesně jak od vozu Mercedes-Benz čekáte.

Mercedes-AMG A 45 4MATIC
Exkluzivní mix špičkové techniky, nekompromisního výkonu a pečlivého ladění každého detailu. Provedení AMG A 45 4MATIC je absolutním vrcholem nabídky třídy A. Nejvýkonnější sériově vyráběný dvoulitrový motor na světě s výkonem 381 koní, zrychlením 0-100 km/h za 4.2s a pohonem všech kol zaměstná všechny smysly, předčí očekávání a potěší i nejnáročnější nadšené řidiče nejen díky volitelné nově dodávané uzávěrce diferenciálu přední nápravy.

Nejlepší auto 2014 s pohonem všech kol ve své třídě

Čtenáři německého Auto Bildu zvolili Třídu A s pohonem všech kol 4MATIC jako nejlepší auto ve své kategorii!

Ke stažení

Prospekt
pdf 5.9 MB

 

Ceník (nový model)
pdf 480 kB

 

 

Tipy

  • neotřelý design se zřetelným rukopisem Mercedes-Benz
  • volba mezi komfortními nebo integrovanými sportovními sedadly
  • volitelně LED světlomety

 

Třída A – čerstvý vítr

 

Mercedes-AMG A 45 4MATIC: top dynamikaKombinovaná spotřeba paliva: 9.6-3.5 l/100 km; emise CO2 kombinované: 171 – 89 g/km.
Udávané hodnoty byly zjištěny podle předepsaného postupu měření (§2 č.5,6,6a výnosu o osobních vozidlech (označení spotřeby energie) v aktuálním platném znění). Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze k účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Údaje odpovídají datu zápisu informací: 9/2015.

On-line konfigurátor

Sestavte si vůz třídy A přesně tak, jak se Vám líbí Přejít na konfigurátor

Webspeciál AMG

Poznejte výbušnou dynamiku v kompaktním voze

Mercedes-AMG A45 4MATIC webspeciál

Operativní leasing

Akce: dotovaný operativní leasing

TOP nabídka