Třída B

model ENTRY za 560 000 Kč včetně DPH

modely B ENTRY je nabízen jako B 180 (benzín, 122 k) nebo B 160 d (diesel, 90 k)

B-headline-pic

…nebo akční operativní leasing
již od 9 800 Kč bez DPH / měsíc

TOP nabídka
akční operativní leasing Prostě jen jezdíte – detaily k výbavě a rozsahu služeb

Stručná charakteristika

Kompaktní karoserie s příjemným nastupováním, vyšší polohou sedadel a prostorným interiérem. Moderní řešení interiéru s hodnotnými materiály a propracovanými detaily. Robustní konstrukce s jasnou prioritou bezpečnosti.

Snadné ovládání a jisté chování i v mezních jízdních situacích. Řada volitelných asistenčních prvků snižuje únavu řidiče a podporuje ho v rušném provozu – bez příplatku dodávaný asistent bdělosti řidiče a radarový systém varování před kolizí, na přání pak hlídání mrtvého úhlu, aktivní radarový inteligentní tempomat DISTRONIC PLUS, hlídání jízdního pruhu, PRE-SAFE® systém a další. Vůz je již ve standardu vybaven například čelními i bočními/okenními airbagy, kolenním airbagem řidiče a speciálními airbagy chránícími pánevní oblast. Pro ochranu nejmenších cestujících je standardní výbavou systém ISO-FIX a TopTether.

 

Tip
Aktivní parkovací systém PARKTRONIC, dostupný za příplatek, zaparkuje sám bez zásahu řidiče do řízení. A to jak do podélného, tak i příčného stání. Systém sám také vyparkuje. Řidič kontroluje jen rychlost pohybu.

Zajímavosti z výbavy

  • designové linie výbavy STYLE, URBAN a AMG
  • sportovní nebo komfortní podvozek (volba dle provedení)
  • sériově USB a integrovaná bluetooth handsfree sada včetně bluetooth-audio funkce a ovládání z volantu
  • s příplatkovým paketem EASY-VARIO-PLUS-System je možné posouvat zadní lavici anebo sklápět opěradlo sedadla spolujezdce pro snadnější přepravu dlouhých předmětů
  • za příplatek integrované dětské sedačky v zadních sedadlech
  • k vybraným motorům za příplatek pohon všech kol 4MATIC
Sada ACTIVE = zvýhodnění 39 324 Kč včetně DPH
Balíček praktických doplňků za zvýhodněnou cenu obsahuje aktivního parkovacího asistenta, sadu komfortního nastavení sedadel, vyhřívaná přední sedadla a LED performance světlomety.

 

B Electric Drive

Plně elektrický pohon asynchronním motorem s výkonem 179 koní (132 kW) umožňuje zcela tichou a lokálně bezemisní jízdu rychlostí až 160 km/h. Díky točivému momentu 340 Nm je jízda plynulá a dynamika příjemná i ve vyšších rychlostech. A zrychlení z klidu na 100 km/h je dílem pouhých 7.9 sekund!

Ovladatelnost při běžném provozu je díky v podlaze uloženým Li-Ion akumulátorům velmi dobrá. A právě díky umístění akumulátorů je zachován nadstandardní objem zavazadlového prostoru 501 litr! Se sklopenými opěradly zadních sedadel je pak ložná kapacita až 1 456 litrů.

To vše při dojezdu cca 200 km podle trati, zatížení a stavu nabití akumulátoru. Dobíjení do plné kapacity trvá méně než 3 hodiny na třífázové nabíječce (400 V / 16 A).

Konečně datum uvedení verze B Electric Drive na český trh bude upřesněno.

 

B Natural Gas Drive

Dvoulitrový turbo benzínový motor upravený také pro spalování zemního plynu má nejvyšší výkon 156 koní (115 kW) a točivý moment 270 Nm. Zrychlení z klidu na 100 km/h za 9.2 sekundy svědčí o tom, že jezdit úsporně neznamená rezignovat na radost z jízdy.

Jízdní dosah až 500 km při provozu pouze na zemní plyn (až 700 km při využití doplňkové benzínové zásoby) je dostatečný pro jakékoli využití.

Provedení Natural Gas Drive je dodáváno se šestistupňovou manuální převodovkou nebo s příplatkovou 7mi stupňovou automatickou převodovkou 7G-DCT. Mezi příplatkovými položkami najdete například vyklápěcí tažné zařízení, asistenční systémy hlídání jízdy v pruhu nebo hlídání mrtvého úhlu a mnohé další komfortní i bezpečnostní prvky.

 

Ke stažení

Prospekt
pdf 2.2 MB

 

Ceník a přehled výbavy
pdf 608 kB

 

Třída B – představení

 


Kombinovaná spotřeba paliva: 8.5 – 3.6 l/100 km; emise CO2 kombinované: 158 – 94 g/km.
Udávané hodnoty byly zjištěny podle předepsaného postupu měření (§2 č.5,6,6a výnosu o osobních vozidlech (označení spotřeby energie) v aktuálním platném znění). Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze k účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Údaje odpovídají datu zápisu informací: 6/2016.

Třída B: web-speciál

Poznejte lépe třídu B v interaktivním speciálu

Přejít na speciál

On-line konfigurátor

Sestavte si vůz třídy B přesně tak, jak se Vám líbí

Přejít na konfigurátor

Operativní leasing

Akce: dotovaný operativní leasing

TOP nabídka