Třída B

model ENTRY za 560 000 Kč včetně DPH

modely B ENTRY je nabízen jako B 180 (benzín, 122 k) nebo B 160 d (diesel, 90 k)

B-headline-pic

…nebo akční operativní leasing
již od 9 900 Kč bez DPH / měsíc

TOP nabídka
akční operativní leasing Prostě jen jezdíte – detaily k výbavě a rozsahu služeb

Stručná charakteristika

Kompaktní karoserie s příjemným nastupováním, vyšší polohou sedadel a prostorným interiérem. Moderní řešení interiéru s hodnotnými materiály a propracovanými detaily. Robustní konstrukce s jasnou prioritou bezpečnosti.

Snadné ovládání a jisté chování i v mezních jízdních situacích. Řada volitelných asistenčních prvků snižuje únavu řidiče a podporuje ho v rušném provozu – bez příplatku dodávaný asistent bdělosti řidiče a radarový systém varování před kolizí, na přání pak hlídání mrtvého úhlu, aktivní radarový inteligentní tempomat DISTRONIC PLUS, hlídání jízdního pruhu, PRE-SAFE® systém a další. Vůz je již ve standardu vybaven například čelními i bočními/okenními airbagy, kolenním airbagem řidiče a speciálními airbagy chránícími pánevní oblast. Pro ochranu nejmenších cestujících je standardní výbavou systém ISO-FIX a TopTether.

 

Tip
Aktivní parkovací systém PARKTRONIC, dostupný za příplatek, zaparkuje sám bez zásahu řidiče do řízení. A to jak do podélného, tak i příčného stání. Systém sám také vyparkuje. Řidič kontroluje jen rychlost pohybu.

Zajímavosti z výbavy

  • designové linie výbavy STYLE, URBAN a AMG
  • sportovní nebo komfortní podvozek (volba dle provedení)
  • sériově USB a integrovaná bluetooth handsfree sada včetně bluetooth-audio funkce a ovládání z volantu
  • s příplatkovým paketem EASY-VARIO-PLUS-System je možné posouvat zadní lavici anebo sklápět opěradlo sedadla spolujezdce pro snadnější přepravu dlouhých předmětů
  • za příplatek integrované dětské sedačky v zadních sedadlech
  • k vybraným motorům za příplatek pohon všech kol 4MATIC
Sada ACTIVE = zvýhodnění 39 324 Kč včetně DPH
Balíček praktických doplňků za zvýhodněnou cenu obsahuje aktivního parkovacího asistenta, sadu komfortního nastavení sedadel, vyhřívaná přední sedadla a LED performance světlomety.

Ke stažení

Prospekt
pdf 2.2 MB

Třída B – představení

 


Kombinovaná spotřeba paliva: 8.5 – 3.6 l/100 km; emise CO2 kombinované: 158 – 94 g/km.
Udávané hodnoty byly zjištěny podle předepsaného postupu měření (§2 č.5,6,6a výnosu o osobních vozidlech (označení spotřeby energie) v aktuálním platném znění). Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze k účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Údaje odpovídají datu zápisu informací: 6/2016.

On-line konfigurátor

Sestavte si vůz třídy B přesně tak, jak se Vám líbí Přejít na konfigurátor

Operativní leasing

Akce: dotovaný operativní leasing TOP nabídka

Ceník ke stažení

Tradiční přehledný ceník ve formátu pdf Stáhnout ceník
pdf 608 kB