Hraj podle svých pravidel.

Čisté emoce a krása rafinovaných tvarů ladně splývá s technologickou nadřazeností interiéru.
Protože CLA jde vždy svou cestou. Stejně jako Ty.

CLA2019_eye

Nová generace CLA je dynamičtější ve výrazu. Ovšem také prostornější než předchůdce:

  • větší vnitřní šířka až o 35 mm vpředu a dokonce 44 mm vzadu
  • rozvor delší o 30 mm má pozitivní vliv na stabilitu ve vyšších rychlostech
  • širší rozchod +63 mm vpředu, resp. +55 mm vzadu, znamenají lepší ovladatelnost
  • zavazadlový prostor o objemu 460 litrů je lépe využitelný, protože vstupní otvor je o 262 mm širší a šířka je max 1 444 mm (širší o 113 mm)

CLA2019kupé-MBUX

Dominantou interiéru je bezesporu spojení dvou displejů s velmi jemnou grafikou. Informace na nich zobrazuje palubní systém MBUX, skvěle přijatý zákazníky již ve Třídě A. Ten je v CLA dále zdokonalen. Nyní reaguje také na gesta a dokonce rozliší mezi sebou povely řidiče a spolujezdce. A ano, systém stále reaguje na prostý hlasový povel „Můj Mercedesi!“ a pak jen pohodlně v českém jazyce hlasem nastavíte ventilaci, navigaci, vnitřní osvětlení a mnoho dalších funkcí.

CLA udává směr. CLA mění pravidla.
CLA Ti bude naslouchat, bude vždy s Tebou, vždy s dobou.

Nové CLA v našem showroomu již brzy…

 

 


Některé z uvedených výbav a sad mohou mít vliv na jiné položky výbavy, ale také na cenu nebo dostupnost. Detaily konsultujte se svým prodejcem. Informace zde uvedené jsou platné v den uploadu: 1/2019

Model CLA 250 (165 kW / 350 Nm) 4×2 s aut. 7G-DCT dvouspojkovou převodovkou má předběžnou očekávanou kombinovanou spotřebu benzínu 6.3-6.1 l/100 km, komb. emise CO2 143-140 g/km – měřeno dle WLTP a upraveno do NEDC hodnot. V době uploadu (1/2019) ještě nejsou žádné oficiální EU údaje o spotřebě a emisích k dispozici, údaje doplníme po uvedení na trh. Dnes uvedené údaje se mohou od finálních lišit.