CLS

Risk an affair. Zcela nové CLS

Neodolatelný, v detailech úchvatný interiér. Rozměrné, v obraze velmi jemné a v ovládání přehledné displeje Widescreen Cockpit lemují nové dekorační prvky. Ambientní podsvícení interiéru se 64 barvami je doplněnou podsvícenými výdechy ventilace, které reagují na změnu zvolené teploty změnou barvy.

Ticho. Ze všech stran. Za všech okolností. Ne však, pokud probudíte srdce AMG 53 4MATIC+ pod kapotou. Variabilní pohon všech kol 4MATIC+ pak skvěle přenáší všech rychlých 435 koní vidlicového šestiválce biturbo a elektromotoru s okamžitou reakcí.

Nové CLS je zkrátka precizní, nápadité, elegantní. Navíc komfortní a výkonné. Žádný běžný vydařený sedan, ale opravdu skvělé CLS.

CLS vždy vyčnívá z řady. Vždy vede. Vždy inspiruje. Vždy překvapuje.

CLS 2018


Zmíněné prvky výbavy a funkce mohou být dostupné za příplatek.

Kombinovaná spotřeba paliva: 9.9-5.2 l/100 km; emise CO2 kombinované: 203-137 g/km.
Udávané hodnoty byly získány předepsaným způsobem dle „NEDC CO2 hodnot“ čl. 2 odst. 1 Evropských předpisů o implementaci (EU) 2017/1153. Údaje o spotřebě byly na základě těchto hodnot vypočítány.
Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze k účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Údaje odpovídají datu zápisu informací: 9/2018.

On-line konfigurátor

Sestavte si CLS přesně tak, jak se Vám líbí

Přejít na konfigurátor

Ceník ke stažení

Tradiční přehledný ceník ve formátu pdf Stáhnout ceník
pdf 505 kB