Třída CLS – kupé

Posvítili jsme si na design.

CLS_int-tit

Emoce na prvním místě.
Tolik ceněné kupé proporce, které oživily segment komfortních vozů, opět zaslouženě přitahují pozornost.

Přepracovaná tvář s novými volitelnými světlomety LED-MULTIBEAM napovídá, že kromě unikátního designu a výsostného komfortu nabízí také špičkovou techniku a pokrokové bezpečnostní prvky.

Pocit výjimečnosti se násobí v interiéru. Ladně tvarovaná přístrojová deska vyniká precizním zpracováním a je nově doplněna o dominantní, velmi jemný displej systému COMAND Online (volitelné) s připojením na internet a služby Connect me.

Třída CLS je bezesporu módní ikonou. A jako taková stanovuje měřítka, určuje směr. Nejinak je tomu i ve smyslu komfortu. Jemná kůže sedadel designo® snese nejpřísnější hodnotící kritéria. Jen na Vás bude, zda bude interiér sametový s jemnou Exclusive kůží semi-anilin v kombinaci hnědá Saddle/béžová silk nebo naopak dynamicky pulsující v rudočerné kombinaci.

Bezpečnost jako do detailu promyšlená součást celku. Komplexní řešení Intelligent Drive, kde mnohé prvky jsou součástí sériové výbavy, slučuje inovativní asistenční systémy s aktivními i pasivními bezpečnostními prvky chránícími řidiče a posádku před únavou i následky případné kolize. Aktuálně tak může kombinací radarových a kamerových systémů vůz vyhodnotit blížící se riziko a zabránit nebo výrazně snížit škody na zdraví a majetku.

Některé prvky popisované výbavy, funkce nebo provedení nejsou součástí standardní výbavy, mohou být dostupné pouze ve vybraných kombinacích a nebo za příplatek. Naši prodejci Vám připraví na míru šitou sestavu. Přesně jako od špičkového krejčího, který určuje trendy a používá pouze vybrané postupy a materiály.

„…AIRMATIC je tak dobrý, že nepoznáte rozdíl mezi disky 18″ a 19″…a brzdy jsou překvapivě výkonné…“

Krátká citace renomovaných žurnalistů z televizního kanálu prestižního časopisu AutoMotor und Sport při srovnávacím testu s konkurencí.

Zajímavosti z výbavy

  • nová devítistupňová automatická převodovka 9G-Tronic
  • aktivní světelný systém LED MULTIBEAM
  • komfort sériově dodávaného elektrického pohonu víka kufru jde ruku v ruce s aktivními nivo-tlumiči na zadní nápravě
  • pro vybrané motory za příplatek pohon všech kol 4MATIC
  • volitelný systém COMAND Online zahrnuje 3D navigaci s daty na harddisku, tříletou aktualizaci map zdarma, připojení Apple iPhone® a přístup na internet

Ke stažení

Prospekt
pdf 2.32 MB

 

Ceník a přehled výbav
pdf 501 kB

 

Představení třídy CLS kupé

Po dlouhé noci přijde svítání…

Kombinovaná spotřeba paliva: 10.4-4.6 l/100 km; emise CO2 kombinované: 243-122 g/km.
Udávané hodnoty byly zjištěny podle předepsaného postupu měření (nařízení [ES] 715/2007 v současném platném znění). Odkaz na směrnici 1999/94/ES v současném platném znění: Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze k účelům srovnání jednotlivých typů vozidel.