Třída E – kabriolet

Intenzivní potěšení s otevřenou střechou.

E-kabrio_tit

Novou generaci výkonných, tichých a úsporných motorů pod elegantně tvarovanou přídí skvěle doplňuje moderní rychlá a jemná devítistupňová převodovka 9G-TRONIC. Dokonale sladěný celek je výtečným společníkem nejen pro řidiče. Motorová paleta zahrnuje motory benzínové i naftové, u vybraných dokonce s pohonem všech kol 4MATIC pro ještě lepší ovladatelnost.

 

E-kabrio_int

Tradiční hodnoty Mercedes-Benz jako komfort, bezpečnost a moderní technologie se v modelu E kabriolet vkusně snoubí s luxusním provedením interiéru. Nárůst rozměrů v délce, šířce a rozvoru ve srovnání s předchůdcem dávají tušit větší pohodlí pro čtyřčlennou posádku.

 

Unikátní systém aktivního spoileru nad čelním oknem AIRCAP usměrňuje velmi účinně proudění obtékajícího vzduchu v interiéru při jízdě se staženou střechou. Romantiku jízdy vlahým večerem nenaruší ani snižující se teploty venku, protože revoluční AIRSCARF chrání zátylek posádky proudem teplého vzduchu.

 

E-kabrio_bird

Vícevrstvá střecha s přídavnou zvukovou izolací se dodává v několika barvách. Tichý mechanismus skládaní složí střechu za necelých 20 sekund a to až do rychlosti 50 km/h. Zavazadlový prostor pojme i se složenou střechou až 310 litrů, při jízdě s nataženou střechou dokonce 385 litrů a lze také sklopit opěradla zadních sedadel.

Kabriolet třídy E je velmi atraktivní svým designem i technicky. Přebírá totiž mnoho fines sedanu třídy E. Skvělé světlomety MULTIBEAM LED, bezpečnostní asistenční a komfortní systémy, stejně tak digitální přístrojový štít WideScreen cockpit, vícekomorové vzduchové odpružení AIR BODY CONTROL a nebo třeba báječně vyladěný audiosystém Burmester®.

 

 

Ke stažení

Prospekt
pdf 11.4 MB, Německy

 

Třída E kabriolet – premiéra

Třída E kabriolet – představení

Uvedené informace odpovídají datu zveřejnění a mohou se průběžně měnit.
Některé z popsaných vlastností nebo prvků výbavy mohou být součástí nadstandardní příplatkové výbavy.
Kombinovaná spotřeba paliva: 8.6-4.3 l/100 km; emise CO2 kombinované: 194-113 g/km. Udávané hodnoty byly zjištěny podle předepsaného postupu měření (§2 č.5,6,6a výnosu o osobních vozidlech (označení spotřeby energie) v aktuálním platném znění). Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze k účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Údaje odpovídají datu zápisu informací: 9/2017.

On-line konfigurátor

Sestavte si svůj E kabriolet tak, jak se Vám líbí
Přejít na konfigurátor

Ceník ke stažení

Tradiční přehledný ceník ve formátu pdf Stáhnout ceník
pdf 504 kB