Třída E – kombi

Zcela nové top kombi

 

v akčním operativním leasingu

E 220 d 4M kombi již od 20 400 Kč bez DPH / měsíc

E All-Terrain již od 22 300 Kč bez DPH / měsíc

TOP nabídka
akční operativní leasing Prostě jen jezdíte - detaily k výbavě a rozsahu služeb

E-kombi_tit1

Nejinteligentnější kombi na trhu. Velkorysý prostor nyní v elegantní karoserii pro dobrodruhy, rodiny i každodenní přepravu. Po padesáti letech od představení prvního kombi Mercedes-Benz je nová generace atraktivnější než kdy dřív. Vždyť jen pestrá škála nejrůznějších komfortních a bezpečnostních asistentů, která zaslouženě získala pozornost již v sedanu, je v plném rozsahu dostupná také pro nové kombi.

Zvýhodnění až 177 403 Kč včetně DPH při kombinaci Sady PREMIUM, sady TECHNOLOGY a některé z designových linií exteriéru a interiéru. V této kombinaci získáte hodnotné a praktické prvky jako multimediální systém COMAND Online, variabilní 12,3″ širokoúhlé displeje pro navigaci i přístrojový štít Widescreen Cockpit, 360° parkovací kameru, aktivní parkovací asistent, aktivní světlomety MULTIBEAM LED, head-up displej a některé další prvky bezpečnosti a komfortu.

 

E-kombi_space

Prostorné a praktické. Velmi snadná je manipulace se zadními polohovatelnými opěradly dělenými v poměru 40:20:40. Ložná kapacita je až 670 l (pětimístné uspořádání) nebo až 1 820 l (při sklopené zadní řadě sedadel). Vpravdě trumfem je pak možnost naložit až 745 kg! Nová Třída E kombi je skvěle připravena také na připojení přívěsu. Volitelným je plně elektricky výklopné a sklopné tažné zařízení. Naopak sériově má Třída E kombi pro pohodlné nakládání elektricky výklopnou záď a samostavitelné vzduchové odpružení na zadní nápravě. Pro ještě vyšší komfort cestování zůstává za příplatek možnost vzduchového odpružení AIR BODY CONTROL  a nebo bezdotykové ovládání víka kufru HANDS-FREE ACCESS jako součást volitelné sady KEYLESS-GO.

 

E-kombi_exc-dash

Exkluzivní materiály a skvělá konektivita. I kombi nejvyšší třídy si zaslouží něco extra. Nová Třída E kombi bude posádku vždy hýčkat vybranými materiály a inspirovat novými barevnými schématy. Skvělou atmosféru ve výjimečně tichém interiéru lze volitelně ještě povýšit výběrem z 64 barev náladového ambientního osvětlení interiéru. Dokonalý pocit z nadčasového pojetí precizně provedené palubní desky garantuje volitelný Widescreen kokpit s jemným TFT displejem na místě přístrojového štítu před řidičem a displejem  multimediálního systému COMAND. Sériově je vůz vybaven handsfree telefonní sadou, USB konektory, bluetooth audio streamingem a dalšími funkcemi. Žádané a oblíbené funkce Mercedes me connect jsou také dostupné.

 

E-kombi_AMG43-4M

Design a výkon. Nová Třída E kombi je prostorná i dynamická. A to jak svým vzhledem, ale i reálnými výkony a emotivním zvukovým projevem. Mercedes-AMG E 43 4MATIC s výkonem 401 koní a stavitelnými výfukovými klapkami potěší nejen posádku na každé cestě. Mohutný zátah 520Nm třílitrového biturbo šestiválce je přenášen upravenou devítistupňovou automatickou převodovkou 9G-TRONIC na všechna kola systémem 4MATIC s důrazem na zadní nápravu, poměr výkonu je 31:69 ve prospěch zadních kol pro ještě větší požitek z jízdy.

Nová třída E kombi je zkrátka velkolepý Mercedes-Benz se všemi tolik ceněnými atributy. Vysoký standard bezpečnosti a špičkové materiály jsou z provedení sedan zachovány. Výbava jako například DRIVE PILOT s funkcí Steer Assist, světlomety MULTIBEAM LED, dálkový parkovací asistent, funkce PRE-SAFE včetně Impuls a Sound, přepínač DYNAMIC SELECT, špičkový systém COMAND s touchpadem a hlasovým ovládáním Linguatronic a další prvky volitelné nebo sériové výbavy známé z provedení E sedan jsou dostupné také pro provedení E kombi. Detaily žádejte u svého prodejce.

 

E kombi All-Terrain

E-kombi_AT

Speciální verze s upraveným vzhledem i technikou. Nová maska chladiče, pozměněné tvarování nárazníků vpředu i vzadu a ochrana podvozku a blatníků naznačuje přiblížení k SUV segmentu. Pro lepší průchodnost terénem bylo upraveno chování standardně dodávaného systému pohonu všech kol 4MATIC spolu s ASR a ESP. Nová Třída E v provedení All-Terrain má také bezplatně dodávaný speciální systém vzduchového odpružení AIR BODY CONTROL, který umožňuje dodatečné zvýšení pro zlepšení nájezdových a přejezdových úhlů. Nové provedení All-Terrain poskytuje výhodu také při jízdě po silnici, kde je benefitem větší profil pneumatik zajišťující vyšší komfort jízdy. Podvozek provedení All-Terrain je proti běžnému provedení zvýšen o 29 mm.

 

Některé z uvedených funkcí, řešení a prvků výbavy mohou být volitelnými anebo příplatkovými položkami anebo mají vazbu na jiné prvky výbavy. Svou volbu vždy konsultujte se svým prodejcem.

Ke stažení

Prospekt
pdf 2.8 MB

 

Ceník a přehled výbavy
pdf 566 kB

 

Třída E kombi – představení

 

Třída E kombi All-Terrain

 

MULTIBEAM LED


Kombinovaná spotřeba paliva: 11.1-4.2 l/100 km; emise CO2 kombinované: 197 – 109 g/km.
Udávané hodnoty byly zjištěny podle předepsaného postupu měření (§2 č.5,6,6a výnosu o osobních vozidlech (označení spotřeby energie) v aktuálním platném znění). Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze k účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Údaje odpovídají datu zápisu informací: 1/2017.

Skladové vozy

Pro zvolený model nejsou k dispozici skladové vozy.

další vozy ihned k odběru

On-line konfigurátor

Sestavte si třídu E Kombi přesně tak, jak se Vám líbí

Přejít na konfigurátor

Operativní leasing

Akce: dotovaný operativní leasing

TOP nabídka