GLC – SUV

Vyniká. Kdekoli.

GLC_tit

Již od 16 300 Kč bez DPH / měsíc
operativní leasing

TOP nabídka
akční operativní leasing Prostě jen jezdíte - detaily k výbavě a rozsahu služeb

Zdaleka nejkomfortnější se vzduchovým podvozkem AIR BODY CONTROL a devíti stupňovou převodovkou 9G-TRONIC.

Interiér

dává svým precizním zpracováním jasně najevo nejvyšší ambice. Špičkový displej pro média, navigaci a audio je snadno ovladatelný otočným voličem nebo touchpadem. Prostorný interiér dokonale prosvětlí příplatková panoramatická střecha. Rozměrný a výtečně využitelný zavazadlový prostor je přístupný přes příplatkově el. výklopné víko s možností otevření pohybem nohy pod zadním nárazníkem.

 

Design

exteriéru snoubí moderní prvky se zřetelnou siluetou SUV. Linie AMG je specifická svými sportovně tvarovanými nárazníky a designem disků kol. Naproti tomu u sady Off-Road byl při tvarování nárazníků kladen důraz na větší nájezdové úhly. Samostatnou kapitolou je pak jemná práce s detaily, kdy prošívání sedadel, barva potahů, provedení dekorů a odstín karoserie společně utváří jedinečnou nepřehlédnutelnou ikonu. Přesně podle Vašich představ a pro Vaši potěchu.

 

GLC_twins

Bezpečnost

na nejvyšší úrovni s moderními jízdními asistenty a robustní konstrukcí skeletu a podvozku. Pod souhrnným názvem Intelligent Drive zančka Mercedes-Benz hrdě prezentuje propracovaný balík elektronických i mechanických řešení pro předcházení kolizím i zmírňování jejich následků. Volit tak můžete špičkové aktivní světla LED, radarovými asistenty hlídání odstupu nebo částečně autonomní jízdy s DISTRONIC-PLUS a asistentem řízení, aktivním parkovacím systémem, kamerami 360°, systémem promítání důležitých údajů na sklo před řidičem Head-Up  a mnohými dalšími.

 

Podvozek

je zcela unikátní v segmentu svým řešením a především jízdními vlastnostmi. Vždyť vůbec poprvé je ve třídě aktivní zavěšení kol s pneumatickým odpružením (za příplatek), nyní pod názvem AIR BODY CONTROL. Volit tak můžete velmi komfortní jízdu s řízením náklonu a nebo vyloženě sportovní reakci zavěšení v režimu Sport. Jedinečné zážitky při každodenním užívání garantuje vyspělý pohon všech kol 4MATIC a především rychlá inteligentní devítistupňová převodovka 9G-TRONIC.

 

Sada ACTIVE = zvýhodnění až 104 062 Kč včetně DPH
Balíček praktických doplňků za zvýhodněnou cenu obsahuje aktivního parkovacího asistenta, vyhřívaná přední sedadla, LED performance světlomety, sadu Chrom, rádio Audio20 s CD a navigaci Garmin® MAP PILOT v češtině s 3D grafikou.

Ke stažení

Prospekt
pdf 5.9 MB


Některé popisované vlastnosti a prvky výbavy souvisí s provedením vozidla, mohou mít vliv na jinou výbavu a nebo jsou součástí příplatkové výbavy. Vybrané popisované vlastnosti nebo technická řešení mohou být dostupné později po uvedení na trh. Detaily Vám rád představí a vysvětlí prodejní tým.

 

GLC – představení

On-line konfigurátor

Sestavte si GLC přesně tak, jak se Vám líbí

Přejít na konfigurátor

Akční operativní leasing

Akce: dotovaný operativní leasing TOP nabídka

Ceník ke stažení

Tradiční přehledný ceník ve formátu pdf Stáhnout ceník
pdf 508 kB