GLE – SUV

V každém terénu ukazuje to nejlepší.

GLE-AMG-exterior

Moderní technika v tradičně řešeném prostoru. Nástupce úspěšného modelu třídy M, zakladatele segmentu SUV, přináší řadu moderních prvků výbavy, svěží design a také nové označení – nyní GLE.

 

Sada COMFORT = zvýhodnění 119 596 Kč včetně DPH
Balíček praktických doplňků za zvýhodněnou cenu obsahuje vzduchové odpružení AIRMATIC, multimediální systém COMAND online, aktivní LED Intelligent light system, aktivní parkovací asistent a vyhřívání předních sedadel.

Stručná charakteristika

  • devítistupňová automatická převodovka 9G-TRONIC (pro vybrané motorizace) s možností manuální volby tlačítky pod volantem
  • volitelně plně LED přední i zadní světlomety
  • dominantní media displej s jemným rozlišením pro přehlednější zobrazení audio/telefonních zpráv a navigačních funkcí
  •  pro snadnou obsluhu centrálně umístěný dotykový ovladač TouchPad (sériově s COMAND Online)
  • více komfortu, bezpečnosti a úspory času s propojením vozu na internet systémem Mercedes connect me (některé funkce a aplikace mohou být zpoplatněny)
  • verze s pohonem pouze zadní nápravy GLE 250 d nabízí výjimečné emisní hodnoty 146-140 g CO2 / km, což odpovídá spotřebě 5.6-5.4 l nafty / 100 km (emisní třída A+)
  • zcela nová hybridní verze GLE 500 e 4MATIC je atraktivním řešením pro častý provoz v zástavbě, kdy zcela tichý čistě elektrický dojezd činí cca 30 km (souhrnný výkon soustavy motor V6 a elektromotoru je 442 koní) (termín uvedení hybridní verze na český trh bude upřesněn)
  • volitelný systém COMAND Online zahrnuje 3D navigaci s povely v češtině, prostředí / nastavení s českými texty, tříletou aktualizaci map zdarma, bluetooth handsfree s podporu Apple iPhone® a možnost připojení na internet včetně zasílání naplánované trasy ze stolního počítače přímo do vozu

Některé z uvedených výbav a sad mohou mít vliv na jiné položky výbavy, ale také na cenu nebo dostupnost. Kombinace výbav, sad a akčních modelů je omezená! Detaily konsultujte se svým prodejcem.

Ke stažení

Prospekt
pdf 2.4 MB

 

Ceník a přehled výbav
pdf 527 kB

GLE – představení

Skladové vozy

Pro zvolený model nejsou k dispozici skladové vozy.

další vozy ihned k odběru

On-line konfigurátor

Sestavte si GLE SUV přesně tak, jak se Vám líbí

Přejít na konfigurátor