Třída S – kupé

Gran Performer.

Oprávněné sebevědomí, které vyzařuje dynamicky tvarovaná karoserie, se snoubí s nonšalancí a perfekcionalismem zpracovaného interiéru.

Luxusní sportovní interpretace top třídy S všechny na palubě inspiruje komfortem té nejvyšší třídy. Elegantní symbiózu materiálů a tvarů interiéru doplňuje hi-fi audiosystém Burmester. Nejmodernější technika podtrhuje celkovou výjimečnost v oblastech bezpečnosti, ovládání, designu a především požitku z jízdy. Srdcem kupé jsou výjimečné osmiválcové motory, volitelně s pohonem všech kol. Nejvíce emocí po právu budí provedení s aristokratickým dvanáctiválcem v provedení AMG S 65 kupé, s výkonem vrcholícím hodnotou 630 koní, tedy 463 kW!
Prožijte sami jedinečnost nové třídy S kupé a nechte se rozmazlovat všemi finesami na palubě a rafinovaností tvarů.

 


Zmíněné prvky výbavy a funkce mohou být dostupné za příplatek.

Kombinovaná spotřeba paliva: 14.2 – 9.3 l/100 km; emise CO2 kombinované: 325 – 213 g/km.Udávané hodnoty byly získány předepsaným způsobem dle „NEDC CO2 hodnot“ čl. 2 odst. 1 Evropských předpisů o implementaci (EU) 2017/1153. Údaje o spotřebě byly na základě těchto hodnot vypočítány.Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze k účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Údaje odpovídají datu zápisu informací: 8/2018.

On-line konfigurátor

Sestavte si nádherné kupé třídy S podle svých představ

Přejít na konfigurátor

Ceník ke stažení

Tradiční přehledný ceník ve formátu pdf Stáhnout ceník
pdf 484 kB