Mercedes-Maybach třída S

Samotná podstata luxusu. Omlazená, efektivnější, výkonnější.

S_Maybach2018

Limuzína vpravdě komfortní. S délkou téměř 5.5 m a rozvorem úctyhodných 3 365 mm je plná jemné kůže, kvalitního dřeva a špičkové techniky. Přesně jak čekáte od značky Mercedes-Benz.

Maybach2017_title_int

Osmiválcové nebo dvanáctiválcové biturbo motory sametově podkreslují atmosféru luxusu na palubě. Volitelně také verze V8 s pohonem všech kol 4MATIC.

Zajímavosti z výbavy

  • světová novinka MAGIC BODY CONTROL skenuje pomocí kamer vozovku před vozidlem a prediktivně upravuje odpružení (tento příplatkový systém je dostupný pouze pro vybrané konfigurace)
  • příplatkový systém nočního vidění PLUS s funkcí Spotlight
  • ionizace vzduchu a parfémování interiéru se sadou AIR-BALANCE
  • masážní funkce sedadel v režimu „lávové kameny“
  • špičkový audiosystém BURMESTER s 3D zvukem, 24 kanálovým digitálním zesilovačem a výkonem 1 520 W
  • bezpečnostní systémy souhrnně označované jako IntelligentDrive efektivně kombinují radarová čidla vpředu, vzadu i na bocích s daty ze stereo kamer a snižují riziko srážky např. s křižujícím provozem nebo s chodci a ostatními účastníky provozu

 

Mercedes-Maybach Pullman

Prodloužená verze luxusního provedení Maybach pod slavným jménem Pullman dává nahlédnout mezi aristokraty mezi vozy těch vůbec nejvyšších sfér. S impozantní celkovou délkou vozu 6 499 mm je jasné, že VIP posádka je v těch nejlepších rukou. Exkluzivní pocit podtrhuje soukromí odděleného prostoru pro cestující, doplňková křesla pro doprovod, vyšší interiér o 60 mm proti vozu Mercedes-Maybach třídy S…  Zakázkové řešení pro nevšední příležitosti.

S-Maybach-Pullman2

S-Maybach-Pullman

Ke stažení

Prospekt
pdf 10.6 MB

 

Ceník a přehled výbav
pdf 587 kB

Mercedes-Maybach třída S – představení

On-line konfigurátor

Sestavte si Třídu S MAYBACH Přejít na konfigurátor