Třída V

Velká jako život!

v akčním operativním leasingu

V 220d  KLASIK L s bohatou výbavou již od 19 000 Kč bez DPH / měsíc

V 250d  Avantgarde 4M L s luxusní výbavou již od 26 900 Kč bez DPH / měsíc

TOP nabídka
akční operativní leasing Prostě jen jezdíte - detaily k výbavě a rozsahu služeb

V_interier

Provedení

 • CLASSIC, propracované a komfortně vybavené s vyhříváním sedadel, asistentem bočního větru, tempomatem, airbagy, posuvnými dveřmi vlevo i vpravo, hliníkovými ráfky kol atd.
 • AVANTGARDE, luxusní s inovativními prvky a bohatou standardní výbavou zahrnující (navíc k provedení CLASSIC) potahy sedadel z pravé kůže, aktivní LED světelný systém ILS, odpružení podvozku se systémem AGILITY CONTROL atd.
 • MARCO POLO, oblíbená karavan verze – popis dále na stránce

Flexibilita je podtržena třemi dodávanými délkami karoserie (MARCO POLO výhradně v prostřední délce L), kde největší výhodou je svoboda volby poměru prostoru pro posádku a zavazadla při zachování komfortu přepravovaných osob.

Nedostižný prostor pro vícečlennou posádku. Špičková moderní technika, komfortní a bezpečnostní prvky luxusních limuzín. Snadná ovladatelnost.

Nová třída V je výzvou pro všechny, kteří potřebují velký, ale opravdu velký prostor – pro posádku a zavazadla. Řidiče a posádku rozmazluje velkorysým prostorem všemi směry. Je lhostejné, zda cestujete s dětmi pár minut za zábavou nebo pracovně napříč Evropu. Všechny úkoly zvládá nová třída V na výbornou. Však poznejte sami revoluci ve velkém (prostoru).

Nová třída V následuje aktuální designovou linii osobních vozů značky Mercedes-Benz. Základními přednostmi jsou

 • nezaměnitelný design exteriéru
 • úchvatná, do detailu propracovaná palubní deska se špičkovými materiály
 • materiály a provedení interiéru splňující nejvyšší kvalitativní standardy
 • špičková technologie palubní elektroniky a telematiky
 • variabilní interiér pro 6, 7 nebo i 8 členů posádky s řadou unikátních prvků jako výklopné okno v zadních el. ovládaných dveřích
 • vysoká bezpečnost konstrukce i doplňkových řešení a aktivních asistentů včetně podpory Mercedes me connect (vzdálený přístup k vozidlu s možností zamčení, zjištění stavu, dohledání polohy, plánování cesty…)
 • uživatelsky přívětivá moderní řešení bezpečnostních asistentů – např. automatický parkovací asistent, radarový adaptivní tempomat DISTRONIC Plus, inteligentní LED světlomety apod.

 

Něco takového tady ještě nebylo

Ve své třídě je nová třída V daleko před svými rivaly bohatými možnostmi individualizace, pestrou škálou moderních bezpečnostních a komfortních systémů. Namátkou z volitelných i standardních prvků

 • špičková bezpečnostní výbava obsahuje řadu ve své třídě unikátních prvků, například volitelný inteligentní radarový tempomat DISTRONIC PLUS s funkcí Stop&Go pro samočinné udržování bezpečného odstupu v opravdu hustém provozu ve městě i na dálnici
 • nakládání zavazadel bude opravdu snadné – jedinečné dělené zadní dveře, komfortní svým elektrickým vyklápěním, nabízí samostatné vyklopení okna
 • aktivní parkovací asistent na povel sám zajede do parkovacího místa a poté z něj vyjede (systém ovládá natočení volantu a ve spojení s převodovkou 7G-TRONIC PLUS také brzdy)
 • přepínač AGILITY SELECT nastaví reakce převodovky a plynového pedálu na povel podle nálady posádky během okamžiku
 • nejmodernější LED světlomety snižují únavu řidiče, zvyšují komfort a bezpečnost dynamickým pokrytím prostoru před vozidlem
 • špičková telematika boduje plnohodnotným připojením na internet, 3D navigací s bezplatnou tříletou aktualizací map, USB slotem pro dobíjení nebo připojneí MP3 přehrávačů a flash disků, palubní Wifi sítí, dotykovým ovládáním na Touchpadu anebo interkomem (funkce dle provedení centrální jednotky)
 • použité materiály a vnitřní zpracování posouvá požitek z interiéru mezi luxusní sedany
 • unikátní ve třídě jsou také sedadla s jemnou kůží, vyhříváním a aktivní ventilací předních i zadních sedadel
Třída V získala prestižní ocenění „Red Dot Award: Product Design 2014″ a v nárazovém bezpečnostním testu EuroNCAP nejvyšší  hodnocení pěti hvězd.

 

Některé popisované vlastnosti a prvky výbavy souvisí s provedením vozidla, mohou mít vliv na jinou výbavu a nebo jsou součástí příplatkové výbavy. Vybrané popisované vlastnosti nebo technická řešení mohou být dostupné později po uvedení na trh. Detaily Vám rád představí a vysvětlí prodejní tým.

Ke stažení

Prospekt
pdf 2.6 MB

Třída V – velká jako život

Třída V – představení

Kombinovaná spotřeba paliva: 6.7-5.9 l/100 km; emise CO2 kombinované: 177-154 g/km.
Udávané hodnoty byly zjištěny podle předepsaného postupu měření (nařízení [ES] 715/2007 v současném platném znění). Odkaz na směrnici 1999/94/ES v současném platném znění: Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze k účelům srovnání jednotlivých typů vozidel.

On-line konfigurátor

Sestavte si novou třídu V přesně tak, jak se Vám líbí

Přejít na konfigurátor

Karavan Marco Polo

To tu ještě nebylo.
Tak krásné, funkční a pohodlné. Nové Marco Polo je kompaktním řešením pro dobrodruhy. Standardně postel pod výklopnou střechou a druhá postel dole, za řidičem sporák, mraznička, dřez i sprcha. K tomu rozkládací stolek, otočná přední vyhřívaná komfortní sedadla a také všechny ostatní přednosti třídy V.

Web speciál